בניית אתרי וורדפרס מקצועיים


בחרו את האתר שלכם!

אנחנו נבנה לכם את אתר האינטרנט שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. אתם תחלמו ואנחנו נגשים!

אתר האינטרנט שלכם הוא “הפנים” של העסק שלכם ולכן חשוב מאוד להשקיע בבניית אתר אינטרנט שיראה מעוצב ברמה גבוהה ושחוויית הגלישה בו ללקוח תהיה נוחה וקלה לתפעול.

לשם כך אתם חייבים מישהו מקצועי שיוכל לספק לכם מענה לכל צורך שיתעורר. בניית אתר אינטרנט זקוק להמון מחשבה הן מבחינה עיצובית אך לא פחות חשוב שיהיה בנוי באופן נכון.

חשוב להתמקד בנושאים הרלוונטיים לתחום העיסוק שלכם וכן לשירותים אותם אתם מספקים ללקוח.

בעת בניית אתר האינטרנט יש לתת דגש על כתיבת תוכן נכונה שתהיה מותאמת גם לקידום האתר ברשת החיפוש גוגל. הרי חשוב לכם שאם מישהו מחפש את השירות שלכם, הוא יוכל למצוא אתכם בחיפוש בגוגל במיקום גבוהה, כך גם תחסכו הוצאות על פרסום בעתיד. אנחנו נדע להתאים את האתר שלכם כך שהוא יקבל מקום של כבוד ברשת החיפוש.

איזה אתר תרצו שנבנה לכם?

אנו מתמחים בבניית אתרי וורדפרס ונוכל לבנות לכם כל אתר שתרצו, החל מאתר תדמית קטן בן 5 עמודים, אתר מורכב המכיל עשרות או מאות עמודים וקטגוריות, אתר קניות, וידאו או גלריה. נוכל לבנות עבורכם גם דפי נחיתה לצורך מכירת מוצר או שירות.
אתרי וורדפרס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלבי בניית האתר

1

אפיון האתר

ראשית לפני תחילת העבודה הטכנית של האתר נבצע אפיון הכולל מידע מפורט של המבנה והתוכן על פי צרכי העסק. שלב זה הוא הקריטי מבין כל השלבים כי זהו הבסיס של האתר ולכן חשוב להשקיע ולבצע את האיפיון בצורה מיטבית.

2

עיצוב האתר

בשלב זה נבצע את העיצוב של האתר הכולל את סוג הפונט, גודל הפונט של הכותרות והתוכן, צבעי הכותרות, הבאנרים, הרקעים וכל האלמנטים באתר הדורשים עיצוב. הסקיצה הראשונית תימסר ללקוח ויבוצעו שינויים במידת הצורך על פחי טעמו.

3

פיתוח והתאמה

בשלב זה נבצע את הטמעת הרכיבים לצרכי העסק. נכניס את התוכן, נתקין תוספים, נטמיע טפסי יצירת קשר, כפתורי חיוג, גלריות, קטעי וידאו ואלמנטים נוספים. בנוסף, נבצע התאמה רספונסיבית של האתר כך שיוצג באופן מיטבי בדסקטופ, בטאבלט ובמובייל.

4

בדיקה והגדרות קידום

בשלב האחרון מתבצעת הבדיקה הסופית, מבחינת העיצוב והטמעת האלמנטים השונים. נוודא שהאתר בנוי באופן המיטבי לצורך הקידום האורגני ברשת החיפוש. הבלטת מילות מפתח, התאמת הכותרות וכתיבה נכונה של התוכן. האתר יוגש בסיום ללקוח רק לאחר אישורו הסופי.

עובדים מסביב לשעון כדי שהלקוח יהיה מרוצה!

הפרויקטים שלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו נתחיל בבניית האתר שלך

צור איתנו קשר עוד היום ונתחיל מיד בבניית האתר שלך. במהלך הבנייה נשתף אותך בשלבים ונוודא שהאתר יעמוד בכל הצרכים של העסק שלך. אנחנו נבצע את העבודה בשבילך עד לשביעות רצונך.

© 2024 כל הזכויות שמורות

התחל צ'אט בוואטסאפ
נציג שירות זמין לשיחה בצ'אט...
היי, נציג שירות זמין לשיחה בצ'אט,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן